Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Jako problémový klient může být člověk označen z mnoha důvodů. Každému se někdy může stát, že přehlédne termín zaplacení účtu nebo z vážných osobních důvodů něco včas nezaplatí a octne se v registru dlužníků.I větší počet řádně splácených půjček může z dlužníka udělat problémového klienta. Někdy se do této kategorie zařadí i lidé s nízkými příjmy nebo bez prokazatelných příjmů. I pro tuto skupinu zájemců o půjčku existuje produkt, který mají šanci získat – nebankovní půjčky pro problémové klienty.

Zvýšené riziko kompenzují vysoké úroky

Protože u klientů, kteří jsou označováni jako problémoví a v bance nebo u větších nebankovních poskytovatelů by půjčku nezískali, je zvýšené riziko nesplácení, kompenzují si poskytovatelé možné ztráty vysokými úroky nebo poplatky u půjček. V podmínkách smlouvy také bývají velmi přísné sankce za nesplácení, je zde tedy riziko, že pokud se dlužník s věřitelem nedohodne například na odkladu nebo snížení splátek a nebude dále řádně platit, mlže se velice rychle ocitnout v exekuci a přijít o většinu svého majetku.

Rychlou půjčku získá snadno i problémový klient

Nebankovní půjčka pro problémové klienty, která je poskytovaná na velmi krátkou dobu a na nižší částku, může být velice rychlá. Většinou se jedná o online půjčku. Zde stačí u vybraného poskytovatele vyplnit žádost o nebankovní půjčku pro problémové klienty a počkat na vyhodnocení. Pokud je půjčka schválena, obdrží žadatel finance během několika minut nebo hodin.Jedná se většinou o částky do deseti tisíc korun na dobu do jednoho měsíce. Je možno využít akcí na tyto půjčky, kdy je první půjčka zdarma.

Bez zajištění i se zajištěním

Bude – li problémový klient žádat o půjčku na nízkou částku, bude mu pravděpodobně poskytnuta i bez ručitele nebo zajištění. U půjček na vyšší částky pak poskytovatelé vyžadují zajištění, nejlépe zástavou nemovitosti. Část nebankovních půjček pro problémové klienty je možno vyřídit i online nebo telefonicky, jinde je potřeba jednat s obchodními zástupci poskytovatele. Půjčka může být poskytnuta v hotovosti přímo na ruku ihned po podpisu smlouvy, nebo může být zaslána převodem na bankovní účet či prostřednictvím pošty složenkou.

Author: admin